Pravidelné investovanie

  

Zhodnoťte svoje úspory!

Pravidelné investovanie predstavuje jednu z nejefektivnejších foriem, ako zhodnotiť svoje úspory a splniť svoje sny a ciele.

Začať investovať môžete kedykoľvek a nemusíte čakať na správne „načasovanie“ ako pri jednorazovom vklade.

Zabezpečte Vaše deti aj sami seba, vytvorte si rezervu, kúpte si lepšie auto, víkendovú chatku, ...  Vďaka pravidelnému investovaniu môžete mať všetko skôr.

PENIAZE VŽDY K DISPOZÍCII

Vyberte si peniaze kedykoľvek ich budete potrebovať

NIŽŠIE RIZIKO

Nestarajte sa o správne načasovanie svojej investície

BEZ OBMEDZENIA

Vy sami rozhodujete, koľko a kam budete investovať

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí pravidelne investujú

„Znížim svoje dlhy“, Martin (28)

Vďaka pravidelnému investovaniu 100 eur mesačne si budem môcť o 10 rokov, predčasným splatením, výrazne znížiť výšku svojej hypotéky. 

Tým znížim svoje záväzky voči banke a ostane mi viac peňazí pre moju rodinu.

„Investujem našim deťom“, Lucia (32)

Pretože myslíme na budúcnosť našich detí, investujeme každému po 50 eur mesačne, a v 18-tich rokoch môžu mať na svojom účte aj viac ako 20 000 eur.

A to už je slušný štart do života. 

„Dôstojná a bohatá penzia“, Peter (50)

Viem, že dôchodok od štátu budem mať nízky, preto si už 15 rokov pravidelne investujem 70 eur mesačne, aby som mohol prežiť pokojnú starobu.

V 65 rokoch by som tak mohol mať k dispozícii aj viac ako 80 000 eur. 

Ako to funguje?

Princíp je jednoduchý – posielate pravidelne určitú čiastku, za ktorú nakupujete podielové listy s tým, že ich cena závisí od situácie na finančnom trhu. Na dlhodobom horizonte investujete tak, že Vaša nákupná cena sa postupne priemeruje. Ak finančné trhy klesajú, nakupujete podielové listy výhodnejšie, t.j. za nižšiu cenu. Ak finančné trhy rastú, kúpite si menej podielov, pretože sú drahšie. Zároveň sa Vaše doterajšie investície postupne zhodnocujú.  

Pre bežného investora ide naozaj o jeden z najvýhodnejších a najefektívnejších spôsobov, ako si dnes zhodnotiť svoje úspory a vybudovať si vlastný kapitál.

Výber Amundi

RYTMUS H10+

Špeciálne portfólio navrhnuté exkluzívne v spolupráci s Winners Group a Global Finance v rámci programu pravidelného investovania RYTMUS pre potreby splnenia dlhodobých cieľov.

stránky produktu

   

Vhodné produkty

Program pravidelného investovania RYTMUS

Mimoriadne flexibilný investičný program, kde si vyberiete portfólio podľa svojho rizikového profilu a investičného horizontu. A to všetko už od 30 eur mesačne...

stránky produktu

   

RYTMUS Select

Pravidelné investovanie do akéhokoľvek fondu z ponuky AMUNDI na Slovensku, už od 30 EUR alebo 30 USD mesačne.

stránky produktu

 

 

U Invest Plus

Program pravidelného investovania, ktorý ponúka unikátnu možnosť investovania do vybraných UniCredit Bank fondov luxemburskej rodiny Amundi Fund Solutions.

stránky produktu