Investičné myšlienky

Ako prvá správcovská spoločnosť na českom trhu sme spustili vlastný podcast s názvom "Investiční myšlenky".

Cieľom podcastu je priniesť najdôležitejšie správy z globálnych finančných trhov a sveta investovania zrozumiteľným jazykom. Ocenia ju finanční odborníci a investorská verejnosť.

  

V podcastu vám Petr Šimčák predstaví svet investícií z tej zábavnejšej stránky, dozviete sa nové informácie o vývoji trhov, ale aj staré investičné pravdy a mýty. Štúdio navštívia aj zaujímaví zahraniční a domáci hostia vrátane našich najúspešnejších portfólio manažérov.

Ak vás zaujímajú informácie zo sveta investícií, prihláste sa na odber podcastu "Investiční myšlenky" v službe Podcasts, SoundCloud alebo Spotify.

Apple podcasts Spotify SoundCloud

O autorovi

Podcast uvádza náš Petr Šimčák, ktorý má okrem iného novinárske skúsenosti z časopisu FOND SHOP, kde pôsobil ako zástupca šéfredaktora. Jeho odborné analýzy investičných produktov a stratégií sú dodnes často citované v médiách.

V každej epizóde podcastu si budete môcť vypočuť relevantné komentáre k udalostiam na trhu, rozhovory s odborníkmi Amundi, zástupcami našich distribútorov a nezávislými ekonómami.