Investujte pravidelne

Pravidelné investovanie predstavuje jednu z nejefektivnejších foriem, ako zhodnotiť svoje úspory a splniť svoje sny a ciele. Investujte pravidelne s Amundi.

pravidelne_investovani_preview

Začať investovať môžete kedykoľvek a nemusíte čakať na správne „načasovanie“ ako pri jednorazovom vklade. Zabezpečte Vaše deti aj sami seba, vytvorte si rezervu, kúpte si lepšie auto, víkendovú chatku, ...  Vďaka pravidelnému investovaniu môžete mať všetko skôr.

PENIAZE VŽDY K DISPOZÍCII. Vyberte si peniaze kedykoľvek ich budete potrebovať

NIŽŠIE RIZIKO. Nestarajte sa o správne načasovanie svojej investície

BEZ OBMEDZENIA. Vy sami rozhodujete, koľko a kam budete investovať

Na mieru Vašim potrebám

Portfólia programu RYTMUS sú vytvorené tak, aby dokázali pokryť investičné obdobia rôznych dĺžok a zároveň aby sa vhodne rozložili investičné riziká. Ide o jeden z najflexibilnejších investičných programov na slovenskom trhu. Zloženie portfólií je navrhnuté tímom analytikov a portfólio manažérov, a zodpovedá moderným trendom a aktuálnej aj očakávanej ekonomickej situácii. 

Rytmus pre vaše sny a ciele

stari_square_140_140

Chcem sa zabezpečiť na dôchodok

Demografický vývoj v posledných rokoch nasvedčuje tomu, že štát v budúcnosti nebude schopný adekvátne zabezpečiť svojich občanov v starobe. Vezmite preto svoju budúcnosť do svojich rúk a nespoliehajte sa na ostatných... 

Skúste: S8+, S10+, S15+

deti-a-rodina_square_140_140

Chcem zabezpečiť svoju rodinu a deti

Zabezpečte svoje deti do budúcnosti a doprajte im finančnú rezervu, aby sa mohli neskôr osamostatniť. Pomôžte im študovať kvalitnú školu, zariadiť si vlastné bývanie alebo rozvíjať svoj talent. Doprajte im možnosť cestovať a poznávať svet... 

Skúste: S7+, S8+, S10+, S15+

barak_square_140_140

Chcem lepšie bývanie alebo predčasne splatiť hypotéku

Vytvorte si rezervu na predčasné splatenie hypotéky, pretože nízke úrokové sadzby nebudú trvať večne. Snívate o vlastnom bývaní a nechcete si brať zbytočne hypotéku? Pravidelné investovanie Vám pomôže splniť si sny...

Skúste: S7+, S8+, S10+, S15+

zamok-square_square_140_140

Chcem si zabezpečiť

Zabezpečte sa pre prípad nepredvídateľných situácií a vytvorte si dostatočnú rezervu na pokrytie možných následkov. Rezerva si môže hodiť aj na splnenie Vašich snov a cieľov. Chceli by ste si kúpiť nové auto, dopriať si zaslúžený oddych a ísť na vysnívanú dovolenku? Aj tieto sny Vám pomôže splniť pravidelné investovanie. 

Skúste: S5+, S7+, S8+, S10+, S15+

 

Ako to funguje?

Princíp je jednoduchý – posielate pravidelne určitú čiastku, za ktorú nakupujete podielové listy s tým, že ich cena závisí od situácie na finančnom trhu. Na dlhodobom horizonte investujete tak, že Vaša nákupná cena sa postupne priemeruje. Ak finančné trhy klesajú, nakupujete podielové listy výhodnejšie, t.j. za nižšiu cenu. Ak finančné trhy rastú, kúpite si menej podielov, pretože sú drahšie. Zároveň sa Vaše doterajšie investície postupne zhodnocujú.  

Pre bežného investora ide naozaj o jeden z najvýhodnejších a najefektívnejších spôsobov, ako si dnes zhodnotiť svoje úspory a vybudovať si vlastný kapitál.

Výber Amundi

rytmus_s_sk

RYTMUS S+

Program pravidelného investovania RYTMUS S+ je mimoriadne flexibilný a prispôsobený vašim potrebám. Stačí si vybrať investičný horizont a výšku investície. Portfólio je navrhnuté tak, aby pokrývalo rôzne dlhé investičné obdobia a zároveň rozložilo investičné riziká.

Stránky produktu

 

etf_amundi_sk

RYTMUS ETF

Program pravidelného investovania predstavuje jednu z najefektívnejších možností, ako zhodnotiť Vaše úspory a splniť si svoje sny a ciele. Investujte pravidelne v kombinácii s fondmi ETF, ktoré kopírujú výkonnosť trhov. Investovať pravidelne sa oplatí.

Stránky produktu

 

rytmus_s_sk

Program pravidelného investovania RYTMUS

Mimoriadne flexibilný investičný program, kde si vyberiete portfólio podľa svojho rizikového profilu a investičného horizontu. A to všetko už od 30 eur mesačne...

Stránky produktu

rytmus_select_sk

RYTMUS Select

Pravidelné investovanie do akéhokoľvek fondu z ponuky AMUNDI na Slovensku, už od 30 EUR alebo 30 USD mesačne.

Stránky produktu

 

pravidelne_investovani_martin

„Znížim svoje dlhy“, Martin (28)

Vďaka pravidelnému investovaniu 100 eur mesačne si budem môcť o 10 rokov, predčasným splatením, výrazne znížiť výšku svojej hypotéky. 

Tým znížim svoje záväzky voči banke a ostane mi viac peňazí pre moju rodinu.

pravidelne_investovani_lucia_sk

„Investujem našim deťom“, Lucia (32)

Pretože myslíme na budúcnosť našich detí, investujeme každému po 50 eur mesačne, a v 18-tich rokoch môžu mať na svojom účte aj viac ako 20 000 eur.

A to už je slušný štart do života. 

pravidelne_investovani_pavel

„Dôstojná a bohatá penzia“, Peter (50)

Viem, že dôchodok od štátu budem mať nízky, preto si už 15 rokov pravidelne investujem 70 eur mesačne, aby som mohol prežiť pokojnú starobu.

V 65 rokoch by som tak mohol mať k dispozícii aj viac ako 80 000 eur.